• წმიდა გიორგის სახელობის საერთაშორისო სკოლაში ახალი სასწავლო წელი დაიწყო.
ღონისძიების მსვლელობის დროს მედლებით დაჯილდოვდნენ ჩვენი სკოლის წარმატებული კურსდამთვრებულები. ასევე აღსანიშნავია ის ფაქტიც, რომ სკოლამ წელს პირველკლასელთა რეკორდული რაოდენობა მიიღო და შექმნა 6 პარალელური კლასი. პირველი სასწავლო დღის გამხსნელი ღონისძიების ფოტოები შეიძლიათ იხილოთ გალერეაში და ასევე ფეისბუქ გვერდზე.
• სათაურიწელს მოსწავლეები ბაკურიანში ორ ნაკადად გაემგზავრნენ, სადაც მეგობრულ, უსაფრთხო და ჯანსაღ გარემოში დაუვიწყარი 8 დღე გაატარეს. საბანაკო პროგრამა მოიცავდა თხილამურებით სრიალს პროფესიონალი ინსტრუქტორების ხელმძღვანელობით, ასევე მრავალფეროვან შემეცნებით და შემოქმედებით აქტივობებს, რომლებიც მოსწავლეთა ინტერესებზე იყო მორგებული.
• წელს მოსწავლეები ბაკურიანში ორ ნაკადად გაემგზავრნენ, სადაც მეგობრულ, უსაფრთხო და ჯანსაღ გარემოში დაუვიწყარი 8 დღე გაატარეს. საბანაკო პროგრამა მოიცავდა თხილამურებით სრიალს პროფესიონალი ინსტრუქტორების ხელმძღვანელობით, ასევე მრავალფეროვან შემეცნებით და შემოქმედებით აქტივობებს, რომლებიც მოსწავლეთა ინტერესებზე იყო მორგებული.