2026 წლის ზამთრის საბანაკო შეხვედრა ჩვენი სკოლის მოსწავლეებისთვის კიდევ ერთი დაუვიწყარი გამოცდილებით დასრულდა. წელს მოსწავლეები ბაკურიანში ორ ნაკადად გაემგზავრნენ, სადაც მეგობრულ, უსაფრთხო და ჯანსაღ გარემოში დაუვიწყარი 8 დღე გაატარეს. საბანაკო პროგრამა მოიცავდა თხილამურებით სრიალს პროფესიონალი ინსტრუქტორების ხელმძღვანელობით, ასევე მრავალფეროვან შემეცნებით და შემოქმედებით აქტივობებს, რომლებიც მოსწავლეთა ინტერესებზე იყო მორგებული.
ზამთრის ბანაკი 2026
სათაურიწელს მოსწავლეები ბაკურიანში ორ ნაკადად გაემგზავრნენ, სადაც მეგობრულ, უსაფრთხო და ჯანსაღ გარემოში დაუვიწყარი 8 დღე გაატარეს. საბანაკო პროგრამა მოიცავდა თხილამურებით სრიალს პროფესიონალი ინსტრუქტორების ხელმძღვანელობით, ასევე მრავალფეროვან შემეცნებით და შემოქმედებით აქტივობებს, რომლებიც მოსწავლეთა ინტერესებზე იყო მორგებული.
წელს მოსწავლეები ბაკურიანში ორ ნაკადად გაემგზავრნენ, სადაც მეგობრულ, უსაფრთხო და ჯანსაღ გარემოში დაუვიწყარი 8 დღე გაატარეს. საბანაკო პროგრამა მოიცავდა თხილამურებით სრიალს პროფესიონალი ინსტრუქტორების ხელმძღვანელობით, ასევე მრავალფეროვან შემეცნებით და შემოქმედებით აქტივობებს, რომლებიც მოსწავლეთა ინტერესებზე იყო მორგებული.